Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klipi që paraqet lojën e re që ka filluar ta bëjë Blerando në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:40

Një ndryshim goxha të madh ka bërë në lojën e Big Brother VIP Kosova 2, Blerando.

Ai në fillimin ishte një djalë i qetë dhe nuk është shumë se kishte debate e diskutime me banorët e tjerë.

Por kështu  nuk zgjati shumë pasi Blerando ndryshoi drastikisht lojën e tij brenda shtëpisë më të madhe.

Blerando i filloi debatet e përplasjet me banorët./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.