Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klipi i Besit i bëri të gjithë të shkrihen së qeshuri me imitimet e tij (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:44
Besi

Banori i Big Brother VIP Kosova, Besi u bë i njohur në shtëpi për imitimet mahnitëse që i bën.

Por me prezantimin e klipit të tij, ku përfshiheshin këto imitime, të qeshurat u kthyen edhe njëherë në mesin e banorëve.

Për të shikuar të gjithë klipin e Besit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.