Klinika italiane e Logopedisë "Umano Felice", tani në Kosovë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klinika italiane e Logopedisë “Umano Felice”, tani në Kosovë (VIDEO)

NULL NULL
28/06/2022

Klinika italiane e logopedisë “Umano Felice”, tash do të kryejë shërbimet e saj edhe në Kosovë.

Të ftuar në Ora shtatë ishin punonjës të kësaj klinike të cilët folën per ekseriencën e tyre profesionale.

Në studio ishin Serxhio Pecaku-administrator dhe logoped në C.I.U.F., Gjergji Doka – logoped  C.I.U.F.,  Loreta Boçi-koordinatore, psikologe klinike  C.I.U.F., Stela Naça – psikologe klinike  C.I.U.F, Julis Saraçi, psikiatre infantile dhe adoleshent  C.I.U.F dhe Dr. Lendrit Spahiu – mjek i fëmijëve.