Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klinë, arrestohet vajza që shpërndau fotografi dhe video të dy vajzave të tjera

NULL NULL
05.06.2023 11:15
arrestim

Të dielën në Klinë është arrestuar një vajzë e cila kishte shpërndarë fotografi dhe video të dy vajzave të tjera në rrjetet sociale.

“Është arrestuar e dyshuara kosovare pasi që e njëjta  kishte hapur llogari të ndryshme në rrjete sociale duke shpërndarë foto dhe video të dy viktimave femra kosovare”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“E dyshuara pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.