Klan Kosova me mbulim special për takimin Kurti-Vuçiq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klan Kosova me mbulim special për takimin Kurti-Vuçiq

NULL NULL
18/08/2022

Klan Kosova sot do të ketë transmetim special nga ora 10:00 për takimin në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb, Aleksandar Vuçiq në kuadër të dialogut në Bruksel.

Ekipet e gazetarëve, kameramanëve dhe shoferëve do të mbulojnë nga terreni të gjitha zhvillimet rreth këtij takimi.

Lidhje direkte dhe storie të ndryshme ju presin në Klan Kosova këtë të enjte.

Sytë kah Klan Kosova dhe Klankosova.tv .