Kjo këngë e Dafina Zeqirit është dedikim!

Kjo këngë e Dafina Zeqirit është dedikim!

10 muaj më parë

Këngëtarja e hiteve “Lule Lule”, “A e man n’men”, “Be a man once”, “Time out” etj, Dafina Zeqiri, mbetet një ndër artistet më të preferuara për publikun shqiptar.

Këngët e saj kthehen në hite dhe me siguri të gjithë ia dini tekstet përmendësh.

Por, e dinit që njëra prej këngëve të saj të famshme, “Time out” është dedikim?

Këtë e ka pranuar vetë Dafina në një intervistë për “Class”.

https://www.instagram.com/tv/B5vlc84Hhm6/?utm_source=ig_embed