Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kjo ka hy me këto sene”, Gresa bën thashetheme për Xhulin me Melisën (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 15:32

Gresa dhe Melisa kanë biseduar sot për debatet që në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova i pati Juliana me Andin.

Gresa i tregonte Melisës së vet Juliana kishte thënë se i pëlqejnë provokimet t’i bëjë në lojë.

“Kjo ka hy me këto sene”, i tha Gresa, Melisës për Julianën.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.