Kjo është tribuna “VIP” në ndeshjen Shqiponjat - Minatori (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kjo është tribuna “VIP” në ndeshjen Shqiponjat – Minatori (FOTO)

NULL NULL
18.09.2022 22:03

Shikuesit të ulur mbi lugën e montuar në një traktor.

Kështu duket tribuna “VIP” në ndeshjen e Ligës së Tretë që u luajt në Magure të Lipjanit, në mes të Shqiponjave dhe Minatorit.

Fotoja është bërë virale.