Kjo është renditja e grupit të Kosovës, pas ndeshjeve të para - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kjo është renditja e grupit të Kosovës, pas ndeshjeve të para

NULL NULL
25.03.2023 23:01

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në grupin I, ku ndodhet kombëtarja e Kosovës.

Dardanët barazuan me Izraelin me rezultat 1-1 dhe renditen në vendin e tretë me një pikë.

Në vendin e parë është Zvicra, pasi triumfoi ndaj Bjellorusisë me rezultat të thellë 5-0.

Ndërkohë në vendin e dytë është Rumania që mposhti Andorrën me shifrat 2-0.

Ndryshe, Kosova në ndeshjen e ardhshme do të përballet me Andorrën, të martën në mbrëmje. /Klankosova.tv.