21:34, 11 Tetor 2018

Dua Lipa ‘goditi’ skenën si mysafire e Jimmy Kimmel Live, natën e kaluar, dhe perfomancën e saj tashmë mund ta shihni të plotë.

23-vjeçarja performoi me këngën e fundit ‘Electricity’ e cila u publikua në shtator.

Kënga është aktualisht e shtata në tabelën e Billboard’s Dance/Electronic.

Në rast se ju ka humbur, Dua performoi me këtë këngë në American Music Awards 2018.