Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kjo është familja kosovare që pësoi nga aksidenti në Kroaci, ku humbën jetën nëna dhe vajza e saj (FOTO)

NULL NULL
05.08.2023 23:30

Njomza Olluri – Gashi dhe vajza e saj Olta janë dy viktimat e sotme kosovare, të cilat humbën jetën si pasojë e aksidentit që ndodhi gjatë orëve të hershme të mëngjesit në Kroaci.

Siç mëson klankosova.tv nga ky aksident, edhe burri i saj Safet Gashi dhe djali i tyre, mbetën të lënduar rëndë.

Kjo familje nga Pjetërshtica e Shtimes, me vendbanim në Abensberg, ishin nisur për në Kosovë nga Gjermania.

Derisa nga po ky aksident pati edhe një tjetër të vdekur, i cili është një kroat nga Zara.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.