9:30, 12 Korrik 2018

Artistja koreane, Hyocheon Jeong, krijon punime arti të bukura dhe kuptimplotë. Këto vepra të veçanta do t’ju bëjnë të buzëqeshni sa herë që i shikoni.

Klan Kosova ju fton t’i ndjeni këto ndjesi të buta dhe të dridhurat e ëmbla në lëkurën tuaj, si dhe të bini sërish në dashuri.