Kjo është dreka për sot nga "Shija e Anës" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kjo është dreka për sot nga “Shija e Anës” (VIDEO)

NULL NULL
18.12.2022 15:43

Çdo javë tek “Shija e Anës” mund të mësoni receta të reja gatimi.

Sot ajo ka përgatitur file pule krokante e ëmbël dhe e djegëst, e që është një stil tajlandez, përcjell Klankosova.tv.

“Gishtat keni me i hangër. Dreka sot te “Shija e Anës” ka shije tajlandeze”, ka thënë Ana.

Ndryshe, koha për përgatitjen e kësaj recete është 10 minuta.

Për ta mësuar recetën klikoni në linkun më poshtë: