Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kjo e ka qit Bekën”, Artani flet për Julianën (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 01:33

Pas darkës së finalistëve, Artani, Stresi dhe Vedati e kanë vazhduar diskutimin për pyetjet që i patën dhe përgjigjet që i dhanë pesë finalistët.

Artan në një moment i tha Vedatit dhe Stresit: “Qe ku është njeriu, Bekën e ka qit kjo”.

Më pas ata thanë se Juliana është arsyeja se pse edhe Edoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.