Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kimmich me një supergol e shpëton Bayernin nga humbja (VIDEO)

NULL NULL
24.01.2023 22:29

Bayerni Munchen ka arritur të nxjerrë një pikë ndaj FC Cologne, në sekondat e fundit të ndeshjes, në kuadër të javës së 17-të në Bundesliga.

Golin e parë në ndeshje e shënoi Ellyes Skhiri, teksa me këtë rezultat përfundoi pjesa e parë.

Në pjesën e dytë, Bayerni me sulme të njëpasnjëshme, më në fund e gjeti golin, në minutën e 90’, me anë të Joshua Kimmich, i cili realizoi një supergol. Kështu ndeshja u mbyll me rezultat 1-1.

Bayerni, pas barazimit mbetet në vendin e parë me 35 pikë, pas 17 ndeshjeve. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.