14:30, 19 Prill 2019

Kim Richards është bërë sërish gjyshe.

Vajza e saj, Brooke Wiederhorn, lindi djalin e saj të dytë, transmeton Klan Kosova.

33 vjeçarja njoftoi se ishte shtatzënë në Ditën e Falënderimeve.

Brooke dhe burri i saj Thayer wiederhorn, kanë ndarë më pas lajmin se biri i tyre erdhi në jetë.

Brooke është vajza e Kim me ish bashkëshortin e saj të ndjerë, Monty Brinson. Ai humbi betejën e tij me kancerin në vitin 2016.

Konkurs Pune

Lexo më shumë