Kim Min-Jae në listën e Manchester United - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim Min-Jae në listën e Manchester United

NULL NULL
nga Shpend Spahija 16.05.2023 09:19

Mbrojtësi i Napolit, Kim Min-Jae është në listën e Manchester United që nga muaji dhjetor, shkruajnë mediet angleze.

Por për futbollistin nga Korea e Jugut nuk është vendosur ende asgjë, derisa klauzola e lirimit prej 50 milionë eurove do të jetë aktive që nga muaji korrik.

Pavarësisht interesimit të klubeve të mëdha evropiane për të, kampioni i Italisë dëshiron ta mbajë ende në ekip një nga shtyllat e tij, duke i ofruar kontratë të re.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO