Kim Kardashian është edhe patriote - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim Kardashian është edhe patriote

NULL NULL
12/11/2015

Ylli i shfaqjes televizive “Keep Up With the Kardashians” ka shpalosur edhe ndjenjat e saja patriotike.

Në ditën e veteranëve të Amerikës ajo ka publikuar një fotografi me njërin nga pjesëtarët e Ushtrisë Amerikane.

Duke i dhënë një puthje të lehtë në fytyrë, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram mirënjohjen për ushtarët amerikanë.

“Shumë mirënjohëse për atë që bëni për vendin tonë. Urime dita e veteranëve”, ka shkruar Kim.

Kim Kardashian është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe në pritje të fëmijës së dytë me bashkëshortin e saj, reperin Kanyë West.

Untitled