21:00, 23 Korrik 2019

Kim Kardashian ka thyer heshtjen për pretendimet e fundit rreth fotografit të saj personal, Marcus Hyde, për të cilin thuhet se i ka ofruar falas një fotosesion një modeles në këmbim të disa fotografive nudo.

“I kam lexuar të gjitha rrëfimet nga gratë rreth sjelljes së papërshtatshme dhe të pafalshme të fotografit me të cilin kam punuar në të kaluarën”, ka shkruar Kim në postimin e saj, njofton Klan Kosova.

“Përvojat e mia gjithmonë kanë qenë profesionale dhe jam thellësisht i tronditur, i pikëlluar dhe i zhgënjyer për të mësuar se gratë e tjera kanë pasur përvoja të ndryshme.

“Unë qëndroj në përkrahje të plotë për të drejtën e çdo gruaje që të mos ngacmohet apo t’i bëhet presion për të bërë diçka që nuk i pëlqen. Nuk mund ta lejojmë këtë lloj sjelljeje të kalojë pa u vënë re dhe unë duartrokas ata që flasin”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë