Kim Kardashain me fekondim artificial - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim Kardashain me fekondim artificial

NULL NULL
28/05/2015

Kim Kardashian ka provuar që të bëjë një fekondim artificial, pasi që nuk po mundet të mbetët shtatzënë në mënyrë natyrale, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Kim e ka pranuar publikisht se dëshiron shumë që të ketë edhe një fëmijë sa më shpejtë që është e mundur dhe për këtë arsye po provon fertilizimin in vitro.

Që në dhjetorin e vitit të kaluar Kim kishte thënë se do ta provojë fekondimin artificial pasi që ka probleme gjinekologjike dhe nuk mund të mbetet shtatzënë.

kim kardashiaannn

klankosova.tv