Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim duket e panjohshme në fotografitë e vjetra (Foto)

NULL NULL
17.12.2015 09:40

Të gjithë e dimë se sa shumë pëlqen Kim Kardashian t’i postojë fotografitë  e së kaluarës – por ajo ka prirje që t’i lë anash fotot ku duket si një person krejtësisht tjetër.

Kështu duket fytyra e Kim tani – aspak e ngjashme më atë si dukej në fillim të viteve 2000, transmeton Klan Kosova.

kim kardashian

Më poshtë e kemi rezervuar një galeri fotografish të saj, ku ajo duket një person krejtësisht tjetër:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.