Kim dhe Kanye shkëlqejnë në ditëlindje të Diddy

Kim dhe Kanye shkëlqejnë në ditëlindje të Diddy

10 muaj më parë

Kim Kardashian iu bashkua bashkëshortit të saj Kanye West, prodhuesit legjendar Dr. Dre dhe gruas së tij Nicole Young, në festën e 50 vjetorit të lindjes së yllit Diddy.

Festa, e prezantuar nga Ciroc Vodka, u mbajt në në rezidencën 40 milionë dollarëshe të këngëtarit në Holmby Hills të shtunën në mbrëmje.

Kim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve e veshur në një fustan të artë, përderisa Kanye dukej i mprehte i veshur në një kostum.

Natyrisht ylli televiziv kishte theksuar linjat e saj, përderisa me flokët e gjata kishte realizuar një dukje natyrale.

Star-studded: Kim Kardashian joined her husband Kanye West, legendary producer Dr. Dre and his wife Nicole Young at Diddy's belated 50th birthday party, held at his $40million Holmby Hills mansion in Los Angeles on Saturday evening

Birthday boy: The media personality, 39, pulled out all the stops for the glitzy bash as she mingled with the music industry's finest for the Bad Boy star's belated celebration (pictured with Diddy and sisters Khloe Kardashian and Kylie Jenner)

Chirpy: She let loose with birthday boy Diddy - who turned 50 on November 4Wow-factor: In her true fashion, the KUWTK star accentuated her famous curves in a champagne-coloured silk gown