Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kim 2015, Beyonce 2012

NULL NULL
05.05.2015 14:33

Ajo kishte munguar në dy vitet e fundit në Met Gala Show.

Këtë vit, Kim Kardashian, e shoqëruar nga bashkëshorti Kanye West, i tregoi format e saja në fustanin e Roberto Cavallit.

Por, fustani i saj ishte gati identik me atë të Beyonce në Met Gala Show në vitin 2012.

klankosova.tv

 Kim Kardashian - Roberto Cavalli Dress-Met-Gala-2015

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.