Kiele Sanchez është shtatzënë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kiele Sanchez është shtatzënë

NULL NULL
10/08/2015

Kiele Sanchez është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Zach Gilford.

Aktorja 37 vjeçare shtatzënë ka njoftuar për lajmin në Summer Tour 2015, transmeton Klan Kosova.

“Unë jam duke luajtur rolin e një gruaje që ka një gjë që rritet brenda saj, dhe unë nuk mund të jem më e emocionuar në lidhje me shtazëninë tim”, tha Kiele.

Kiele dhe Zach, të cilët luajten në “The Purge: Anarchy”, do të mirëpresin fëmijen e tyre në muajin nëntor.