17:00, 24 Dhjetor 2018

Pas “Merri krejt”, Kida ka paralajmëruar këngën e re.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi në instastory, mbi të cilën ka shkruar ‘po vjen shumë shumë shpejtë”.

Artistja nuk dha detaje të tjera përveç imazhit në studion e Zzap dhe Chris, producentët me të cilët Kida ka kontratë, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, ajo që dihet është se këngëtarja do ta lëshojë projektin e ri gjatë vitit 2019, pasi ky vit veç përfundoi.

Konkurs Pune

Lexo më shumë