Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kida na vjen si “Muzë” në setin e ri fotografik

NULL NULL
25.02.2024 23:23
Kida

Këngëtarja e njohur Kida, emri i vërtetë i të cilës është Orhidea Latifi ka sjell setin e ri fotografik të quajtur “Muzë”.

Ajo shihet mjaft sensuale me një fustan të ngushtë e të gjatë, e që e kishte të bashkangjitur një pjesë si kapele nga mbrapa.

Dihet se stili i Kidës është nga më të ndryshimit dhe se nuk zhgënjen asnjëherë me zgjedhjet e saj.

Edhe kësaj here ajo mahniti fansat me bukurinë e saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.