Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kida ka një paralajmërim për fansat e saj (FOTO)

NULL NULL
18.09.2023 22:11
KIDA
KIDA

Pas një sezoni veror goxha të ngjeshur, Kida bëri disa ditë pushime dhe tashmë është mbushur me energji.

Ajo ka zbuluar se plot projekte të reja do vijnë në këta muajt e fundit të vitit 2023.

KIDA

Artistja madje tha se mezi pret për kapitullin e ri të ‘çmendur’ duke mos zbuluar më shumë.

Gjithsesi, lajmi sigurisht se do i gëzojë adhuruesit e saj.

kida

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.