Kida do të publikojë këngë të re

Kida do të publikojë këngë të re

NULL NULL
2 years më parë

Këngëtarja Kida, ka paralajmëruar se është duke e realizuar një projekt të ri muzikor, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur edhe emrin e kësaj këngë.

Kënga quhet “Malli”, dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

View this post on Instagram

Lay down till #Malli comes 😃

A post shared by KIDA (@kida) on