Khloe Kardashian thotë se ajo dhe motra Kourtney janë shpirtra binjakë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Khloe Kardashian thotë se ajo dhe motra Kourtney janë shpirtra binjakë

NULL NULL
18.04.2023 23:59
Kourtney Khloe

Ylli televiziv, Khloe Kardashian, ia ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Kourtney Kardashian.

Ajo ka thënë se Kourtney është e pazëvendësueshme për të dhe shume e veçantë.

“Jemi shpirta binjakë. Është e vështirë ta përshkruaj me fjalë mënyrën se si ndihem për ty dhe lidhjen tonë. Asgjë nuk mund të na ndajë mua dhe ty”, ka shkruar Kardashian për motrën në rrjete sociale.

Kourtney Kardashian sot i mbush 44 vjet dhe fëmija më i madh i Kris Jenner.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS