8:20, 17 Prill 2018

Khloe Kardashian e cila është bërë nënë për herë të parë, ka bërë të ditur emrin e vajzës përmes një postimi në instagram.

Bashkangjitur me fotografinë Khloe ka treguar se vogëlushja është emëruar True Thompson.

Ky është fëmija i parë me të dashurin e saj Tristan Thompson, i cili u bë pjesë e mdeiave rozë pasi u publikuan disa video në të cilat shihet duke e tradhtuar Khloe-n.

Kim, Kendall dhe Kourtney veçse kanë arritur ne Cleveland për t’i qëndruar afër Khloe-t pas lindjes.

Konkurs Pune

Lexo më shumë