Këto janë rezultatet e ndeshjeve të mëngjesit të 4 majit në NBA (VIDEO)

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të mëngjesit të 4 majit në NBA (VIDEO)

NULL NULL
5 days më parë

Dueli i mëngjesit në mes të Los Angeles Lakers dhe Denver Nuggets përfundoi me rezultat 93:89 në favor të Lakers.

Nga ana tjetër e konferencës, New York Knicks nuk kanë të ndalur pas fitores ndaj Memphis Grizzlies me rezultat 104-118.

Knicksët të udhëhequr nga Julius Randle kanë humbur vetëm një ndeshje nga 13 përballjet e fundit, njofton Klan Kosova.

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të tjera:

Detroit Pistons – Orlando Magic 112:119

Washington Wizards – Indiana Pacers 154-141

New Orleans Pelicans – Golden State Warriors 108:123

Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers 123:114

Chicago Bulls – Philadelphia 76ers 94:106

Utah Jazz – San Antonio Spurs 110:99

Duel interesant do të jetë ai në mes të Brooklyn Nets ku presin Milwaukee Bucks në mëngjesin e 5 majit, me fillim nga ora 1:30 drejtpërdrejt në Artmotion.