10:30, 27 Qershor 2019

Tina Knowles po tregon se si janë flokët e vërtetë të Beyonce!

Nëna 65 vjeçare e këngëtares e ka postuar një video në Instagramin e saj ku shihet se si ia krehë flokët yllit botëror të muzikës.

“Po I rregulloja flokët bebes sime sot dhe jam duke u tallur me Neal! Po luaj me nervat e saj dhe po bëhem vërtetë e bezdisshme”, shkroi ajo në postim.

“Mami kjo është vërtetë e bezdisshme.. vërtetë e bezdisshme”, iu përgjigj Beyonce.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë