Këtë vjeshtë vishni fustan si të Rihannës (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Këtë vjeshtë vishni fustan si të Rihannës (FOTO)

NULL NULL
17/08/2019

Vjeshta është shumë afër, bashkë me të vijnë edhe shumë ndryshime në stilin e veshjes.

Gratë në këtë sezon kanë shumë problem se çfarë të veshin të duken bukur dhe elegante, por njëkohësisht edhe të mos ndjejnë të ftohtin.

Sipas People këtë dilemë ju mundeni ta zgjidhni nëse i përcillni pak veshjet e personave të famshëm gjatë kësaj periudhe,transmeton Klan Kosova.

Rihanna është njëra nga personazhet e famshme që duhet të përcillet për veshjet e saj të vjeshtës.

People u propozon që të vishni një fustan kafe të gjatë dhe të gjerë, atij duhet t’ia kombinoni disa sandale dhe  vathë ngjyrë të metaltë.

Kjo veshje nuk do të kishte kuptim nëse nuk shoqërohet me një çantë të zezë.