Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Këtë banor Linda e ka hequr nga lista, përgjithmonë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 11:06

Linda Halimi ka thënë se Blero është njëri ndër banorët të cilin e ka hequr nga lista e saj, përgjithmonë.

Ajo madje tha se nuk do t’i kërkojë kurrë falje, pasi siç tha ajo, nuk ka bërë asgjë gabim, njofton Klankosova.tv.

Këngëtarja poashtu përmendi edhe Blerandon për të cilin tha se po e injoron ndonëse kjo po i flet shpesh.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.