Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Këta e kanë të lindur, badihava”, Santiana çmon diçka te Domeniku (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:59

Santiana dhe banorët të tjerë të shtëpisë e kanë komentuar një vallëzim sot që e ka bërë Domeniku.

“Këta e kanë në gjak o vëlla, e kanë të lindur”, ka thënë Santiana për Domenikun.

Ndërkaq, Azemi tha se do t’i kërkojë atij ndihmë që ta mësojë të vallëzojë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.