12:29, 11 Shtator 2019

Djelmoshat e Kombëtares së Kosovës dhuruan mbrëmë spektakël gjatë ndeshjes me Anglinë.

Përballja është zhvilluar na stadiumin “St Mary’s” të Anglisë dhe rezultati përfundimtar ishte 5-3 në favor për nikoqirët, shkruan Klan Kosova.

Futbollistët kosovarë dhuruan gjithçka për të dalë kryelartë nga fusha angleze.

Dhe për këtë paraqitje, shikuesit i kanë duartrokitur fuqishëm futbollistët më fanellë speciale kur këta të fundit ishin duke u larguar nga fusha.

klankosova.tv

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë