Kështu po funksionon unaza njëkahore në qendër të Prishtinës (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu po funksionon unaza njëkahore në qendër të Prishtinës (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Nga mesnata e mbrëmshme, unaza qendrore e Prishtinës është shndërruar në rrugë njëkahore.

Kjo u bë me vendim të komunës së Prishtinës dhe do të zgjasë vetëm dy ditë, sot dhe nesër, pasi që është në fazën testuese.

Rrugët që në mënyrë njëkahore do të funksionojnë deri në mesnatën e së dielës janë rruga “Agim Ramadani”, rruga “UÇK”, rruga “Migjeni”, rruga “Luan Haradinaj”, rruga “Garibaldi”, rruga “George Bush” dhe rruga “Eqrem Çabej”, njofton Klankosova.tv.

Sot e nesër rrugët në unazën qendrore të Prishtinës bëhen njëkahore (VIDEO)