Kështu e presim Argjentinën (Foto) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu e presim Argjentinën (Foto)

NULL NULL
15/03/2018

Argjentina Ramosaj ka paralajmëruar që sot të sjellë një projekt të ri muzikor, ndërsa stilisti i njohur Kaci na e ka zbuluar një pjesë të asaj se si do të duken flokët e këngëtares.

Në rrjetin social Instagram ai e ka postuar një fotografi të saj me përshkrimin “së shpejti”, ndërsa Ramosaj na ka bërë me dije se ka bashkëpunuar me Viganin e grupit KAOS dhe producentin Çekiç.