Kështu duket sot stacioni i policisë në Prishtinë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu duket sot stacioni i policisë në Prishtinë (FOTO)

NULL NULL
13/10/2015

Klan Kosova ju sjellë fotografitë e stacionit të policisë qendër në Prishtinë vetëm një ditë pas konfrontimeve në mes të protestuesve dhe policisë para këtij objekti që ndodhën pas arrestimit të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Objekti ka pësuar dëme jashtë dhe brenda, njofton Klan Kosova.

policia sulmi 2

policia sulmi 5

policia sulmi 3

policia sulmi 6

policia sulmi 7