22:00, 21 Shkurt 2020

Ka akoma shumë kohë para se Muaji i Modës të përfundojë. Shumë yje plot stil janë duke zbarkuar në Europë që të marrin pjesë në sfilatat e famshme të Milanos.

Më poshtë po ju sjellim disa fotografi që tregojnë se si dukeshin disa nga yjet që ishin ulur në radhën e parë si Emily Ratajkowski, Will Smith, Dakota Johnson dhe shumë të tjerë.

Emily Ratajkowski, Versace

Versace - Front Row - Milan Fashion Week Fall/Winter 2020-2021

Barbara Palvin, Versace

Rachel Brosnahan, Prada

Sydney Sweeney, Prada

Saweetie, Prada

Emily Ratajkowski, Prada

Lisa nga Blackpink, Prada

Lucy Hale, Fendi

Tommy Dorfman, Fendi

Olivia Culpo, Fendi

Yolanda Hadid, Moschino

Saweetie, Moschino

Dakota Johnson, Gucci

Yara Shahidi, Gucci

Amandla Stenberg, Gucci

Florence Welch, Gucci

Christine dhe Queens, Gucci

Will Smith, Moncler

Shailene Woodley, Moncler

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë