Kështu dukeshin të famshmit në paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq

Kështu dukeshin të famshmit në paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq

NULL NULL
2 months më parë

Çdo ngjarje në tapetin e kuq është stresuese. Qindra kamera janë të fokusuara te ju, fotografët përpiqen të kapin çdo hap tuajin dhe nëse nuk e dini këndin tuaj të mirë të fotografisë, mund ta prishni të gjithë imazhin tuaj.

Natyrisht, të famshmit mësojnë se si ta zhvillojnë këtë aftësi me kalimin e kohës, por dikur ata kanë qenë edhe fillestarë në industrinë e showbizit.

Në vendosëm të kujtojmë paraqitjet e para në tapetin e kuq të personazheve të famshëm ndërkombëtarë dhe të shohim se si ka ndryshuar stili i tyre që nga atëherë.

Tilda Swinton më 2001 dhe tani

Daniel Craig më 2002 dhe tani

Natalia Vodianova më 2005 dhe tani

Irina Shayk më 2010 dhe tani

Eva Green më 2006 dhe tani

Mads Mikkelsen më 2006 dhe tani

Lucy Liu më 2000 dhe tani

Lady Gaga më 2009 dhe tani

Timothée Chalamet më 2014 dhe tani

Cate Blanchett më 1999 dhe tani

Jennifer Lawrence më 2008 dhe tani

Emma Watson më 2001 dhe tani

Amy Adams më 2002 dhe tani

Kate Winslet më 1997 dhe tani

Scarlett Johansson më 2001 dhe tani

Julianne Moore më 1991 dhe tani

Emilia Clarke më 2011 dhe tani

Robert Downey Jr. më 1993 dhe tani

Frances McDormand më 2002 dhe tani

Kit Harington më 2012 dhe tani