Kështu dukej Hathaway si pesë vjeçare (Foto) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu dukej Hathaway si pesë vjeçare (Foto)

NULL NULL
12/11/2015

Aktorja Anne Hathaway sot e ka ditëlindjen dhe mbush 33 vjet.

Ajo me rastin e kësaj date e ka postuar një fotografi të saj të moshës pesë vjeçare në rrjetin social Insatagram, dhe i ka kushtuar disa fjalë ndjekësve të saj.

“Dua të ndaj një moment për t’ju falënderuar juve ndjekës të mi të Instagramit. Në të vërtetë nuk e dija se çfarë të pres nga hapja ime në rrjetet sociale, por me siguri se nuk isha e përgatitur për dashurinë dhe mbështetjen që më është dhënë nga të gjithë ju (epo, shumica prej jush J ).

Ju mi keni mbushur 32 vjetët e mia me aq shumë dritë, gëzim dhe pozitivitet, dhe dua që ju ta dini se sa shumë e çmoj këtë gjë. Do ta mbyll këtë shkrim me disa fjalë të mia të preferuara, të një njeriu ekstremist të mençur, fjalë të cilat unë shpresoj se do të më udhëheqin edhe në vitin e 33-të dhe më shumë: “Harrojeni ofertën tuaj të përsosur. Ka një çarje, një çarje në çdo gjë. Kjo është mënyra se si drita depërton brenda”, ka shkruar aktorja.

anne