Kështu do të duket stadiumi i ri i Barcelonës (VIDEO)

Kështu do të duket stadiumi i ri i Barcelonës (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Barcelona e ka prezantuar projektin e stadiumin të ri.

Stadiumi nga “Camp Nou” do ta bartë emrin “Espai Barca”.

Ky impiant i klubit katalunas do të ketë 18 hektarë.

Në kompleks do të ketë shumë zyra dhe me një hotel të standarteve të larta.

Në kampusin “blaugrana” do të ketë disa ndërtesa të reja dhe moderne ku do ta bënin stadiumin nga më të bukurit në evropë.

Kampusi i ri që ndodhet në planet e Barcelonës do të përfshijë shumë hapsira sportive dhe argëtimi.