Kështu do të dukeshin këta aktorë të famshëm në gjini të kundërt (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu do të dukeshin këta aktorë të famshëm në gjini të kundërt (FOTO)

NULL NULL
01.12.2021 23:35

Aktorët shpesh u nënshtrohen ndryshimeve drastike për një rol. Ata mund të kenë nevojë që të humbin ose shtojnë shumë në peshë.

Ndonjëherë u duhet të ulen në karrige, për t’i rregulluar flokët dhe grimin (për orë të tëra), për t’u shndërruar në personazhet e roleve të tyre.

Duke qenë në këtë temë, ne kemi përdorur ndihmën e teknologjisë për të ndryshuar pamjen e këtyre aktorëve të famshëm, për të parë se si do të dukeshin në gjini të kundërt.

Jennifer Aniston

Jensen Ackles

Blake Lively

Ryan Reynolds

Kate Winslet

Denzel Washington

Zoe Saldana

Chris Hemsworth

Charlize Theron

Vin Diesel

Selena Gomez

George Clooney

Aishwarya Rai Bachchan

Brad Pitt

Julia Roberts

Sylvester Stallone

Halle Berry

Robert Pattinson

Zendaya

Pierce Brosnan

Sandra Bullock

Michael B. Jordan

Salma Hayek

Chris Evans

Reese Witherspoon