Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kërkon ndihmë për lëndimin në kokë, policia nis hetimin

NULL NULL
23.05.2023 10:11
lendim koke

Në fshatin Carrabreg i Epërm të Deçanit, të hënën një person ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi kishte lëndime në kokë, të cilat dyshohet se i janë shkaktuar nga një i dyshuar.

Policia njofton se rasti është në procedurë hetimore, përderisa është njoftuar edhe prokurori kujdestar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.