“Kërcimi me litar”, sfida e energjisë për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kërcimi me litar”, sfida e energjisë për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 18:58

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot e patën sfidën e energjisë.

Pjesë e kësaj sfide ishte “kërcimi me litar” derisa të binte gongu.

Pjesëtarët e shtëpisë më të madhe në vend kishin për t’u ndërruar me radhë për të kërcyer në litar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.