Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kërcënimi me bombë në aeroportin e Prishtinës – alarm i rrejshëm

NULL NULL
06.02.2023 17:30

Sot gjatë ditës është bërë një kërcënim me bombë në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Sipas zëdhënëses së këtij aeroporti, kërcënimi me bombë ka dalë të jetë i rrejshëm, njofton Klan Kosova.

“Ju njoftojmë se janë ndërmarrë të gjitha veprimet operative dhe hetimore nga organet kompetente të Republikës së Kosovës. Kjo ka rezultuar se kërcënimi me bombë ka qenë alarm i rrejshëm. ANP ‘Adem Jashari’ është i hapur për fluturime, dhe të gjitha fluturimet do të procedohen si zakonisht”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.