Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Këngëtarja kosovare ndahet nga burri pas 6 vjetësh martesë (VIDEO)

NULL NULL
01.05.2023 10:26
ndahet cifti
ndahet cifti

Prive së fundmi ka zbuluar ndarjen mes një çifti të njohur kosovar.

Bëhet fjalë për Leonora Poloskën me Andin Randobrava.

Ata s’janë më bashkë ndonëse kanë një vajzë.

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.