21:11, 13 Qershor 2018

Ajo së fundmi pati spekulime se ajo është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të tretë.

30 vjeçarja Blac Chyna u shfaq tejet seksi me një dekolte të hapur që tregonte gjoksin dhe barkun e sheshtë, derisa ajo po merrte pjesë në ditëlindjen e mikes së saj Princesa Pilar në West Hollywood.

Ylli u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, pasi tregoi linjat bombastike trupore në kostumin e ngushtë, por që vëmendjen e mori gjoksi shpërthyes, i ekspozuar nga Blac pa sytjena.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë