Kënga e pasthirrmave të Michael Jackson - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kënga e pasthirrmave të Michael Jackson

NULL NULL
20/05/2015

Mbreti i muzikës pop, Michael Jackson është i njohur për pasthirrmat  të cilat i përfshinte pothuajse në çdo këngë të tijën.

Ja ku është një këngë që e “nderon” Jackson dhe të gjitha pasthirrmat jo të zakonshme të muzikës së tij.